گرگوری فان در ویل، ستاره هلندی باشگاه آژاکس یکی از برترین بازیکنان جناحی حاضر در بازار نقل و انتقالات است. این ستاره توانا نظر مثبت سران باشگاه های بارسلونا و رئال مادرید را به خود جلب کرده و همه در انتظار جدایی او از ترکیب تیم هلندی در بازار نقل و انتقالات تابستانی هستند.

فان در ویل 22 ساله در حال حاضر در اردوی تیم ملی هلند در آفریقای جنوبی به سر می برد.ولی نیم نگاهی نیز به آینده اش دارد. او ممکن است روانه رختکن بارسلونا شود و پپ گواردیولا او را به عنوان جانشینی برای دنی آلوس می خواهد.

فان درویل در صحبتهایی گفت:« از شنیدن پیشنهاد بارسا بسیار خوشحال شدم ولی در حال حاضر فقط به جام جهانی فکر می کنم. دوست دارم نقش موثر و پررنگی در ترکیب تیم ملی هلند داشته باشم و بعد باید ببینیم که چه خواهد شد.»

در این میان سران باشگاه مادریدی نیز نام فان درویل را در لیست خرید خود قرار داده اند تا در صورت کنسل شدن انتقال مایکون به رختکن این تیم برای جذب این ستاره هلندی وارد عمل شوند.

مورینیو در درجه اول مایکون را در رختکن تیمش می خواهد ولی در صورتی که موراتی مایکون را به فروش نرساند، سران باشگاه مادریدی به دنبال گزینه دیگری خواهند بود.

قیمت انتقال این ستاره حدود 12 میلیون یورو برآورد شده است